مبلمان

استفاده کاربردی مبل ال در چیدمان منزل | انواع مبل ال کدامند

چرا یک مبل ال شکل بخریم؟

اگر می‌خواهید میزبان تعداد بیشتری از دوستان باشید یا از یک بعد از ظهر تنبل در کنار خانواده لذت ببرید، یک مبل L شکل یک انتخاب شیک است. آنها همچنین به دلیل طراحی خلاقانه خود در فضا صرفه جویی می کنند و حتی می توان از آنها به عنوان جداکننده اتاق استفاده کرد. مبل های ال شکل نیز بسیار متنوع هستند و می توانند در انواع اتاق ها جای بگیرند.

مبل های L شکل برای میزبانی از دوستان و خانواده عالی هستند

یک مبل ال شکل گزینه مناسبی برای گردهمایی های خانوادگی و جمع دوستان شماست. طراحی هوشمندانه آن به شما کمک می کند با افرادی که با آنها وقت می گذرانید روبرو شوید. این بدان معنی است که می توانید راحت تر با هم ارتباط برقرار کنید و گفتگوها را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید. همچنین فضای کافی برای انجام حرکات کششی توسط خودتان یا با همسرتان فراهم می کند. و اگر به فضای بیشتری نیاز دارید، یک مبل ۴ نفره، یک مبل ۵ نفره یا حتی یک مبل ۶ نفره را در نظر بگیرید.

مبل های ال شکل باعث صرفه جویی در فضا می شود

برخلاف تصور بسیاری، مبل های ال شکل در واقع باعث صرفه جویی در فضای اتاق نشیمن شما می شود. این به این دلیل است که شکل مناسب با گوشه های دیوار شما مطابقت دارد. این کار فضای بیشتری را برای سایر مبلمان باقی می گذارد و حس جادار بودن را ایجاد می کند. از مبل های L شکل می توان به عنوان جداکننده اتاق نیز برای ایجاد حس دو اتاق در یک اتاق استفاده کرد.

مبل های ال شکل همه کاره هستند

مبل های L شکل می توانند در انواع اتاق ها کار کنند. مبل های ال شکل به دلیل شکلی که دارند، گزینه های بسیار بیشتری نسبت به مبل های استاندارد ارائه می دهند. و می توان از آنها برای اهداف مختلفی استفاده کرد – ایجاد یک قسمت نشیمن در گوشه یا حتی تقسیم یک اتاق بزرگ به دو فضای مجزا. مبل ال شکل نیز می تواند رنگ های زیادی داشته باشد. مبل های خاکستری، مبل های آبی، مبل های مشکی، مبل های سبز و موارد دیگر را مرور کنید.

استفاده کاربردی مبل ال در چیدمان منزل

ممکن است انتخاب و خرید مبل ال مناسب برای خیلی ها راحت نباشد. انتخاب مبلمان نسبت به دکوراسیون منزل و ست کردن آن با رنگ پرده پذیرایی و فرش کار دشواری است که باعث سردرگمی می شود. اما ما به شما کمک می کنیم که بهترین مبل ال را مناسب با چیدمان منزل و نسبت به نیاز و خواسته خودتان انتخاب کنید.

نحوه استایل دادن به مبل ال شکل

یک مبل ال شکل گزینه های ظاهری زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. نکته کلیدی این است که انتخاب های خود را با بقیه دکوراسیون اتاق نشیمن خود مطابقت دهید. سعی کنید مبل را با ترکیبی از کوسن های کوچک و بزرگ تزئین کنید. 3 تا 6 عدد خوبی است، زیرا مبل های ال شکل اغلب با کوسن های زیاد بهتر به نظر می رسند. به طور کلی، شما می خواهید آنها را در اطراف نقاط کانونی مبل متمرکز کنید – سمت چپ، سمت راست و گوشه آن. برای تکمیل ظاهر، یک فرش و احتمالاً یک میز قهوه‌خوری اضافه کنید. شما همچنین می توانید یک یا دو صندلی اضافه کنید، اگرچه این مورد برای مبل های ال شکل کمتر ضروری است. این به این دلیل است که این مبل‌ها از قبل به افراد اجازه می‌دهند به راحتی با یکدیگر روبرو شوند، بنابراین حتی بدون صندلی هم آماده حرکت هستید.

نحوه قرار دادن کوسن روی مبل ال شکل

کوسن ها به مبل شما سبک و راحتی می بخشند. می‌توانید از آن‌ها برای جفت کردن یا تضاد رنگ‌ها یا برای شکستن رنگ‌های یکدست با الگوها استفاده کنید. هنگامی که تصمیم می گیرید از چند بالشتک استفاده کنید، مضرب سه را امتحان کنید. این به شما امکان می دهد کوسن ها را در اطراف سه نقطه کانونی مبل مرتب کنید: دو طرف و گوشه. در نهایت تعداد دقیق کوسن ها به اندازه مبل انتخابی شما بستگی دارد.

تعمیر مبل ال

تعمیرات مبل ال خوشبختانه نسبت به سایر مبل ها خیلی کم هزینه تر است و از این جهت به سود شماست ولی متاسفانه تعمیراتشان کار هر کسی نیست و باید به نیروی متخصص تعمیرات این مدل مبلمان را بسپارید. برای تعمیر مبل ال خود میتوانید از خدمات تخصصی تعمیر مبل اصفهان استفاده کنید.

برای خرید مبل ال به چه نکاتی باید توجه کرد

  • یک نکته خیلی مهم که باید در چیدمان منزل مورد توجه قرار گیرد در نظر گرفتن فضای کافی برای تردد است. وسایل باید به گونه ای چیده شوند که نه خیلی دور از هم نه خیلی نزدیک به هم باشند و توازن و تعادل بین وسابل خانه رعایت شود.
  • اگر تصمیم دارید که مدت زمان طولانی از مبلمانتان استفاده کنید پیشنهاد میشود که از رنگهای خنثی مانند طیفهای خاکستری که قابلیت ترکیب با رنگهای بیشتر را دارند استفاده شود.
  • اگر در نظر دارید برای استراحت از مبل ال استفاده کنید پیشنهاد می شود از روکش چرمی استفاده نکنید.

انواع مبل ال

گروه تولیدی مبل اصفهان در تولید مبل ال چندین تنوع ایجاد کرده است که انتخاب را برای مشتریان خودش راحت تر کند مانند مبل ال تختخواب شو، مبل ال باکسدار، مبل ال کلاسیک که همان مدل چستر می باشد و مبل ال راحتی و ساده که سایز کوچک برای فضا های کوچک طراحی شده است را، تولید و عرضه می کند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *